Ach, ty prokleté kilojouly

9. července 2011 v 21:40 |  Já a moje hubnutí
Teoreticky by moje denní dávka neměla přesáhnou cca. 5000 kJ. Prakticky už je to horší.

Například včera jsem ještě žila v omylu, že rýže je dietní. Ani omylem! Když jsem si večer do jídelníčku hodila, že jsem měla na oběd 200g rýže málem to se mnou šlehlo, když to na mě vyvalilo takové cifry! (2 928kJ!). To se stává, když si dopředu člověk nezajistí přesně připravený jídelníček a střílí jen tak od oka. Díky mému omylu jsem včera do sebe naházela asi o 2000kJ více než mám. Prokletá čísílka! A k tomu jsem ještě měla pocit, že v mých útrobách zuří pár pěkně hladových medvědů.

Začínám být pěkně nervozní:(. A protivná. A samozřejmě to odnáší jen a jen můj muž. Večer přišel za mnou do práce a dovolil si mi ukousnout kousek mrkve. Mého skromného posledního jídla toho dne. Jak já ho chudáčka seřvala, že budu mít o 10g menší večeři! A pak jsem se urazila, že má guláš.

Ach bože, já bych snědla snad i nenáviděný špenát, kdyby jste mi k tomu přihodili kus bůčku.

Jdu spapat krajíček chleba s lučinou a raajče a pro dnešek konec. ( Věděli jste, že to, že při dietě nesmíte nic po 17-19 hod. je mýtus? Spíše nesmíte nic 2-4 hodiny před spánkem. )
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Chii - chan Chii - chan | Web | 21. srpna 2011 v 13:10 | Reagovat

Máš to těžké... čísla jsou nepřátele! Já si tak dřív myslela, že rýže je dietní... a jak mě to vyvedlo z omylu. Přesto rýži miluju a nedám na ni dopustit. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama