error 403

18. srpna 2011 v 17:28 | Lady A. |  Postřehy z mého života
Někdo (nebudu jmenovat) si stěžoval, že moc nepíšu, avšak poslední dokopu toho mám nad hlavu… práce a práce, k tomu mám tak málo času, že u nás doma to poslední dobou víceméně připomíná skládku stvořenou z oblečení, papírků, obalů od jídla, špinavého nádobí a improvizovaných hraček pro kocoura.

Mám pocit, že mě každodenní komunikace s lidmi v práci dokonale vycucává. Když přijdu domů pár minut či hodin po půlnoci mám už tak jenom sílu zalehnout s nějakou tou duševní stravou. A ráno (nebo spíše odpoledne) po vylezení z postele se cítím jak přejetá dvoutunovým parním válcem a moje veškerá snaha něco někam napsat končí u chatovacího okénka qipu a namátkovým projížděním internetu, sem tam se dokonce i přemohu a napíšu nějaký ten komentář, doufajíc, že to má alespoň patu a hlavu.

Veškeré vylézání z mé nory se koná pouze, když musím zajet do knihovny, jít do práce nebo pustit kocoura domů, takže vážně přemýšlím o tom, že by to chtělo nějak přeorganizovat můj denní režim, ale jak, když pracuji v noci že? A nesnáším tu obrovskou protivnou zářící kouli na obloze.

Takže nejraději ze své krypty vylézám jen když už není jiná možnost. No nic mějte se šmoulínkovsky a třeba se i k něčemu dokopu, když mě čekají (hned po dnešní šichtě) dva dny úžasného volna.

PS: nemám sílu opravovat hrubky

PSS: undead Trent konečně ti sem hodím to své úchvatné dílko a časem se dočkáš i kapitol, které jsi ještě nečetl:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 undead Trent undead Trent | E-mail | Web | 23. srpna 2011 v 7:30 | Reagovat

via PPS - volejte sláva a tři minuty se radujte! :-D ( na víc totiž nejni čas 8) )

jinak docela drsnej život, skoro bych ti moh konkurovat ( ale asi jen skoro.. :-D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama