Na úvod

22. srpna 2011 v 1:20 | Lady A. |  Magie krve
Původně jsem to ani neměla v plánu, ale má sebestřednost a touha po špatných či dobrých ohlasech převážila. Můj příběh (ani jako povídku ani román se to titulovat neodvážím) je upířina. Ano, čistokrevná upířina. Jeho první mlhavé obrysy se začali v mé hlavě rýsovat po dočtení ságy Stmívání.

NE! Nepřestávejte číst! Na úvod by bylo asi dobré říci, že ačkoliv vznik mého dílka, zapříčinila ta hnusná, přeslazená sága, rozhodně ani jednu ze čtyř knih nemám nějak v lásce. Popravdě jsem to přečetla jen z toho důvodu, abych si na to utvořila svůj vlastní ctěný názor, který je velmi, velmi negativní.

Ale to trochu odbočuji… Po konečném dočtení přeslazeného a šťastného konce, jsem dospěla k tomu názoru, že něco podobného dokáže napsat každý. A k tomu lepší. V čem? Neodvažuji se sice tvrdit, že to bude lepší v stylizaci, slovosledu, či popisu, ovšem rozhodně moje upířina nebude nechutně přeslazené, naivní a už vůbec ne nevinná. Nechci nechat žít své hrdiny v sladké bublině, kterou občas nějak naruší okolní svět. Nechci ze svých upírů dělat vzor dokonalosti a roztomilosti. Chci prostě jen zkusit… vlastně ani nevím co chci, snad jen, abyste se s radostí pustili do čtení a můj příběh začali odsuzovat až po dočtení první kapitoly a ne hned teď.

Ráda a s úsměvem přijmu všechny připomínky i negativní ohlasy. Však, jak bych se mohla plně realizovat, bez řádné kritiky? Dost tedy už keců, pusťte se do čtení.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chii - chan Chii - chan | Web | 24. srpna 2011 v 20:32 | Reagovat

No, ve svých čtrnácti letech mě mohou mí vrstevníci akorát považovat za vyvrhela, protože stejně jako ty tuhle upírskou ságu považuju za zbytečně přeslazenou a nechutně dokonalou.
Vážně se mi to nelíbilo. Tak doufám, že tvé dílo bude mnohem lepší. :)
Hned si jdu přečíst první kapitolu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama